השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 079-580-5804
שיווק פרוייקטים

שיווק פרוייקטים

שייווק פרוייקטים

שיווק פרוייקטים בנדל"ן בשיטה המבטיחה הצלחה
בכל המדדים - אתם מוזמנים להכיר את השיטה שמבטיחה
עסקאות מעולות בכל פעם מחדש

אחת התפיסות הנפוצות אצל קונים, מוכרים ומשקיעים בכל הנוגע לשיווק פרוייקטים בנדל"ן היא שמדובר במה שנקרא "עולם ישן". 

לתפיסתם, המתווך הוא גורם מיותר שכל המטרה שלו היא "לגזור קופון", להרוויח משני הצדדים ולהמשיך לדרכו. אנחנו כאן כדי לשנות את זה.

אנחנו כאן כדי לשנות לא רק את תפיסת הלקוחות בכל מה שנוגע לשיווק פרוייקטים בנדל"ן אלא להפוך את עולם הנדל"ן למתקדם יותר, הוגן ושקוף לכל הצדדים ובעיקר יעיל.

שיווק פרוייקטים

שיווק פרוייקטים בנדל"ן זה עניין למקצוענים

איך אנחנו מתכוונים לעשות את זה? 

בראש ובראשונה, אנחנו מאמינים ששיווק נדל"ן הוא עסק למקצוענים. אנחנו מאמינים שעסקאות מצויינות צריכות להיות מנוהלות על ידי אנשים מצוינים, אנשי מקצוע שטובת הלקוח עומדת לנגד עיניהם מרגע הפגישה הראשונה ועד קבלת המפתח, שהמפתח נמצא בחיוך ולחיצת יד בטוחה.

זאת הסיבה שהתחלנו את הדרך שלנו בגיוס צוות מנצח, אנשים טובים שמבינים שתודעת שירות גבוה לצד היכרות ברמה הגבוהה ביותר עם השטח הם המפתחות לכל עסקה מצויינת שהם יעשו בעתיד. אנחנו חושבים שאנשים הם כל הסיפור, גם בנדל"ן ובכל דבר בחיים. 


שיטת שיווק פרויקטים בנדל"ן

הצד השני של שיטת שיווק נדל"ן ושיווק פרוייקטים שפיתחנו עושה שימוש בכלים דיגיטליים שהפכו להיות טבע שני לכל אחד מאיתנו.

בבסיסה של פיתוח שיטת העבודה הייחודית שלנו עמדה לנגד עינינו התפיסה שתמיד אפשר לשפר, שתמיד חייבים לייעל, שהדרך להצלחה נמצאת בפרטים הקטנים.

לכן, עבדנו על מנת לפתח מערכת יעילה במיוחד אשר עושה שימוש בכלים דיגיטליים מתקדמים אשר נועדה לקצר טווחים עבורנו ועבור הלקוחות שלנו ולהציע את הדרך הקצרה והחכמה ביותר במטרה להשיג את עסקאות נדל"ן הטובות ביותר.

שיווק פרוייקטים מתקדם:"אישי-דיגיטלי"

לשיטת שיווק הנדל"ן שלנו בחרנו לקרוא "אישי-דיגיטלי". למה? כי היא השילוב המושלם בין שיטות עבודה מקוונות לבין יחס אישי שמהווה את הלב של כל עסקה מוצלחת.

  • דיגיטלי: מערכת חכמה המבוססת על כלי עבודה דיגיטליים כמו טפסי משוב מקוונים ומערכת פרסום מתקדמת ויעילה אשר נועדה להבטיח חשיפה מקסימלית וסינון לקוחות לא רלבנטיים מהתהליך. אנחנו יודעים שזמן הוא כסף ולכן אנחנו פועלים כל הזמן כדי לייעל תהליכים ולהביא את עולם שיווק הפרוייקטים לרמה חדשה של יעילות מקסימלית.
  • אישי: כי היא מבוססת קודם כל על יחס אישי, חם וצמוד מאנשי מקצוע. כי אין תחליף למבט בעיניים והיכרות מקרוב עם הלקוח והצרכים שלו.
שיווק פרוייקטים בנדלן
שיווק פרוייקטים בנדל"ן במודל בלעדיות

אנחנו דוגלים בחופש הבחירה. זאת הסיבה שאנחנו חותרים תמיד להציע ללקוחותינו מגוון עשיר של נכסים ופרוייקטים במודל בלעדיות.

איך עובד מודל הבלעדיות שלנו?

אנחנו מציעים דירות ונכסים במודל בלעדיות המבטיח שתמיד נוכל להציע את המחירים הטובים ביותר.

השאיפה שלנו היא להפוך כל לקוח לממליץ ולקוח חוזר. לשמחתנו, זה עובד לנו. 

במקביל אנחנו נייצר מעטפת שירותים מלאה המבטיחה עסקאות מעולות בכל פעם מחדש, ויתרונות ברורים ללקוחות שלנו אשר חוסכים להם כסף, זמן מיותר ומעניקים להם שקט נפשי, מתוך ידיעה שהם בידיים טובות.

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו להגשמת החזון שלנו - שיווק פרוייקטים חדש ומתקדם.