השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 079-580-5804
אודות

אודות

משרד תיווך בשיטת "דיגיטלי - אישי": ככה קונים היום נדל"ן

עסקאות תיווך מעולות מתחילות בשיחה ונגמרות בחיוך.

Home Place היא סוכנות תיווך נדל"ן של העידן החדש. הסוכנות הוקמה על ידי שגיא גוב-ארי ואבישי כהן, יועצי נדל"ן בכירים בעלי מומחיות וניסיון רב בשיווק ומכירת דירות באיזור תל-אביב. 

לסוכנות מאגר דירות ייחודי ונכסים הנמכרים בבלעדיות וכן היצע נכסים עשיר ומגוון כתוצאה משיתופי פעולה עם סוכנויות נוספות.צוות המשרד מונה אנשי נדל"ן מהשורה הראשונה אשר מכירים את אזורי המכירה ויודעים להציע את העסקאות הטובות ביותר בהתאם לדרישות הקונים והמוכרים.

"הקמנו את Home Plcae על מנת לספק חווית שירות שהלקוח לא מכיר, אנחנו כאן כדי להוכיח שקניית נכס יכולה להיות אחרת" שגיא גוב-ארי, בעלים משותף

"את Home Place הקמנו מתוך תחושה שאפשר לעשות דברים גם אחרת בתחום הנדל"ן. רצינו להציע ללקוחות שלנו משהו אחר. כדי לעשות את זה ולהגשים את החזון שלנו, פיתחנו שיטת עבודה חדשה שמשלבת את כל העולמות. שילבנו לתוך התהליך כלים דיגיטליים מתקדמים אשר עוזרים לנו למיין נכסים, למצוא ולסנן קונים לא רלבנטיים וליצור מערכת שיווק ופרסום חכמה שיודעת לקצר טווחים וליצור הצלחות בזמנים קצרים ובמינימום לחצים. אנחנו כאן כדי להגשים את החזון שלנו של שינוי תחום שיווק הנדל"ן, אנחנו יודעים שזה אפשרי"

סוכנות תיווך נדלן

ליווי יזמות ונדל"ן

"בנדל"ן, כמו בחיים, הכל מתחיל ונגמר במערכות יחסים, בחיוך ומבט בעיניים. זה סוד ההצלחה שלנו". אבישי כהן, בעלים משותף

היתרון הייחודי של סוכנות Home place הוא מעטפת השירות המקבלים משקיעים ומחפשי דירות, הכוללת מגוון שירותים הגלומים בעלות שכר הטרחה המקובל בשוק, כמו ליווי פיננסי על ידי יועצי משכנתאות בכירים, וליווי משפטי על ידי עורכי דין המתמחים בתחום המקרקעין.  מלבד זאת, מוכרי הדירות ייהנו ממחלקת פרסום מקצועית המפרסמת את הנכסים במגוון אפיקי פרסום ממוקדים, לצורך מציאת הקונים הפוטנציאלים.

"הפלטפורמה הדיגיטלית השיווקית שפיתחנו היא שכבה חדשה של יעילות שהכנסנו לתחום. אולם, אנחנו מאמינים שאין תחליף למגע האנושי כי כולנו רוצים להסתכל בלבן של העין של מי שאנחנו עושים איתו עסקה וחותמים עליה בלב שלם. גייסנו צוות שכולו "בני אדם", אנשים טובים עם תודעת שירות גבוהה שפועלים על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבור הלקוחות שלנו תחת הערכים שהצבנו לעצמנו - אמינות, יושרה ומקצועיות"

ליווי יזמות ונדלן

שיטת "אישי-דיגיטלי" - תמהיל ההצלחה שלנו

שיטת השיווק שלנו היא שילוב חדשני של שימוש בכלים דיגיטליים ורשת ביטחון מקצועית לקונים. 

אנחנו מציעים לרוכשים וקונים את מעטפת השירותים המקיפה והמקצועית ביותר כיום בתחום הנדל"ן לצד שירות אישי, חם ואמין המבטיח עסקאות מעולות לכל הצדדים. 

אתם מוזמנים לדבר איתנו ולשמוע יותר על מהפכת השיווק בנדל"ן. 

כחלק ממגמת התחדשות עירונית בדרום ומזרח תל אביב, צוות Home place מעניק שירותי ליווי ויזום לפרויקטי התחדשות עירונית. 

השירות ניתן מתחילת התהליך ועד סופו, על ידי צוות מומחים, בהם מהנדסים, קבלנים, יזמים, מנהלי פרויקטים ועורכי דין.  

צוות הסוכנות מלווה את לקוחותיו בשקיפות מלאה, תוך דגש על מתן שירות אנושי ומקצועי לאורך כל הדרך.

משרד תיווך הום פלייס